Przedsprzedaż diet dla Krzeszowic i Zabierzowa!!!!

Działamy lokalnie, bo chcemy dostarczać Wam wyłącznie świeże menu (świeże, czyli gotowane tego samego dnia).

Obserwujemy konkurencję i dochodzimy do wniosku, że mniejsze miejscowości są omijane szerokim łukiem przez firmy cateringowe. Nawet jeśli znajdują się na mapie któregoś z wiodących cateringów – to jest to mylące, gdyż w rzeczywistości dostawy do nich nie są realizowane.

W Projekt Karma chcemy to zmienić !!!

Na pierwszy ogień idą Krzeszowice i Zabierzów. Jeśli jesteś mieszkańcem którejś z tych miejscowości i chcesz zamówić dietę pudełkową –  kup dietę Projekt Karma w przedsprzedaży!!!

Jak działa przedsprzedaż?

Z przedsprzedaży możecie skorzystać od dzisiaj przez kolejnych 15 dni. W ramach oferowanej przedsprzedaży diet Projekt Karma proponujemy 20 dni diety w cenie 15, czyli 5 dni diety gratis!!!  Wystarczy wejść na naszą stronę, zamówić dowolną dietę na 15 dni i zaznaczyć pole: „Chcę skorzystać z przedsprzedaży dla Zabierzowa i Krzeszowic” w efekcie 5 dodatkowych dni diety powędruje do Was gratis!!!

Wszystko wyjaśnione, nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko zaprosić Was do zapoznania się z ofertą Projekt Karma. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu mailowego.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *