Oferta treningowa

Styl życia decyduje o jakości naszego życia

Elementem stylu życia z całą pewnością jest jedzenie. Tym zajmujemy się już od dłuższego czasu dostarczając Wam świeże i zdrowe posiłki w postaci zbilansowanej i pełnowartościowej diety.

Drugim – obok jedzenia – elementem, który w istotny sposób wpływa na jakość naszego życia jest aktywność fizyczna. Pomyśleliśmy, że warto to połączyć i jako dopełnienie naszej oferty przedstawić Wam nowy produkt: treningi personalne, plany treningowe, konsultacje z trenerem.

Jak zawsze dajemy możliwość wyboru, możecie korzystać z nowej oferty w pakietach razem z dietą, bądź osobno

Zarówno plany treningowe, jak i indywidualne treningi z trenerem, będą dopasowane do potrzeb i uwarunkowań każdego Klienta.

Pod uwagę bierzemy: predyspozycje fizyczne, preferowany rodzaj i miejsce aktywności fizycznej (plener, siłownia). Podczas wywiadu i treningu wprowadzającego określamy cel, oraz możliwości klienta, w tym stopień zaawansowania.

Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy zarówno profesjonalnych sportowców z dokładnie określonymi wymaganiami, jak i osoby które pragną rozpocząć swoją przygodę z aktywnością fizyczną.

Nasza oferta obejmuje

Trening personalny

Współpraca rozpoczyna się od konsultacji. Treningi przygotowane są tak, aby maksymalizować efekt treningowy uwzględniając cel, możliwości oraz stopień zaawansowania Klienta.

Plan treningowy

Przygotowany plan treningowy uwzględnia wszystkie wytyczne Klienta, w tym: cel treningowy, poziom zaawansowania, stan zdrowia, ilość treningów w tygodniu.
Plan przygotowany jest na okres 4 tygodni i uwzględnia konsultacje on-line, ewentualne modyfikacje, w tym również monitoring postępów.

Plan treningowy połączony z treningiem wprowadzającym

Istnieje możliwość wykupienia planu treningowego połączonego z treningiem wprowadzającym, podczas którego koncentrujemy się na dokładnym omówieniu ćwiczeń (z uwzględnieniem techniki pracy), które Klient realizując plan treningowy będzie następnie wykonywał samodzielnie.

Trening EMS – Elektrostymulacja mięśni

Sekret efektywności treningu EMS to jego kompleksowość. Trening z elektrostymulacją pobudza równocześnie 10 głównych partii mięśniowych, zmuszając je do efektywniejszej pracy bez konieczności stosowania ciężarów. EMS w połączeniu z treningiem funkcjonalnym i wsparciem certyfikowanego trenera personalnego zastępuje trudne i skomplikowane ćwiczenia na siłowni.

Program treningowy obejmuje zarówno treningi siłowe i wytrzymałościowe jak i treningi kształtujące sylwetkę, redukujące tkankę tłuszczową, czy szybkościowe.
Z treningu mogą skorzystać amatorzy, ale również sportowcy (przygotowanie motoryczne oraz kondycyjne pod konkretne dyscypliny sportowe).

Czas trwania treningu – min. 60 minut.
Miejsce – plener bądź siłownia (ustalane indywidualnie z trenerem).

Nasz trener personalny

Trener personalny Grzegorz Jóźwik

Grzegorz jest współwłaścicielem oraz współtwórcą firmy Projekt Karma Sp. z o.o.
To doświadczony trener personalny oraz instruktor (posiada 10 – letnie doświadczenie w pracy zawodowej z Klientem indywidualnym oraz w prowadzeniu zajęć grupowych.)

Przebyte kursy i szkolenia:

TRX
Kattlebell
Podstawy Fizjoterapii
Podstawy Anatomii
Crossfitness
Kurs przygotowania motorycznego
Streching
Metodyka nauczania ćwiczeń siłowych
CORE Trening

Grzegorz przygotowywał motorycznie drużyny Futbolu Amerykańskiego Kings Kraków.

“W mojej pracy najważniejszy jest Człowiek. Jego silne i słabsze strony. Możliwości i ograniczenia. Jestem osobą wymagającą i konkretną. Zrobię wszystko, aby nasze treningi przyniosły zamierzony efekt.”