O nas

W branży gastronomicznej jesteśmy od kilku lat i wiemy co robimy

Projekt Karma od kilku lat działa w branży gastronomicznej. Zaczynaliśmy od produkowania dań, które dostarczaliśmy do sklepów oraz sprzedawaliśmy poprzez automaty vendingowe.

Przez ten czas mieliśmy przyjemność współpracować z dużymi sieciami handlowymi, sklepami lokalnymi – osiedlowymi, gotowaliśmy wg wymagań eko, dostarczaliśmy nasze dania do korporacji, do sieci klubów fitness, obsługiwaliśmy eventy o tematyce prozdrowotnej.  Był to okres niezwykle dynamiczny. Uczyliśmy się, nabieraliśmy doświadczenia. Musieliśmy dopasować się do zmiennych tendencji panujących na rynku oraz przewidzieć i spełnić oczekiwania konsumenta.Równolegle prowadziliśmy sklep internetowy Projekt Karma, w którym Klient mógł kupić on-line dania z bogatej i zróżnicowanej oferty i zamówić je z dostawą do domu.

Przez cały ten czas rozwijaliśmy produkcję i dystrybucję, a przede wszystkim mogliśmy udoskonalić naszą ofertę.

Dlaczego wybór cateringu Projekt Karma jest wyborem właściwym i optymalnym?

W lapidarnym skrócie: bo znamy się na tym, co robimy, bo jest to naszą pasją, bo tą pasją chcemy zarazić naszych Klientów,
tak żeby świadome jedzenie stało się ich stylem życia.

Cel – dieta pudełkowa

Po kilku latach doszliśmy do wniosku, że jesteśmy gotowi i jest to właściwy moment na podjęcie próby wejścia na rynek diet pudełkowych.

Co nas wyróżnia

Działamy lokalnie

Co stanowi o jakości cateringu od Projekt Karma?  Działamy lokalnie  na terenie Krakowa i okolic.

Działalność Projekt Karma jest zaprzeczeniem produkcji masowej. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi Klientami i każdego z nich traktujemy indywidualnie.

Indywidualna obsługa klienta

Jesteśmy skoncentrowani na potrzebach naszego Klienta.
Nie mamy miliona Klientów i dzięki temu każdego możemy i chcemy traktować indywidualnie.
Decydując się na dietę Projekt Karma Klient może wybrać rodzaj diety, ilość dań, kaloryczność, rodzaj dań, proporcje makroskładników w daniach.

Największą elastyczność  w tym zakresie daje wariant premium diety.Oprócz tego w ofercie mamy również wariant standardowy oraz ekonomiczny. Niezależnie od wybranego wariantu, można nam przekazać bardzo spersonalizowane prośby – np. aparat na zębach, który utrudnia gryzienie dużych kawałków orzechów, albo np. twardej skórki chleba (wówczas orzechy w diecie będą, ale pokrojone bardzo bardzo drobno, a żytnia bułeczka, lub tost zostaną zastąpione równie zdrową i smaczną mufinką).

Nieprzetworzone produkty i zróżnicowane menu

Gotujemy ze zdrowych, nieprzetworzonych produktów. Korzystamy z lokalnych dostawców. Wykorzystujemy produkty sezonowe.

Nasze menu jest zdecydowanie fusion, eklektyczne oraz dynamiczne.
Baza to kilka tysięcy przepisów, które stworzyliśmy przez lata aktywnej działalności w branży gastronomicznej i cały czas tworzymy nowe.

Smak – jakość – styl życia

Dzięki wszystkim staraniom oraz pełnej pasji pracy całego zespołu Projekt Karma
nasze jedzenie wygląda i smakuje. Jest zdrowe i jest pyszne.
A pudełka od Projekt Karma to nie dieta tylko: smak – jakość – i styl życia – o czym więcej we wpisie