Rusza przedsprzedaż w Projekt Karma!!!

Przez chwilę była przerwa, za chwilę rusza przedsprzedaż!!!

Dlaczego i skąd to wszystko? Jak będzie działać Projekt Karma po reorganizacji? Kilka słów na ten temat poniżej.

Dlaczego przerwa?

Drodzy Klienci potrzebowaliśmy chwili na reorganizację. Na zastanowienie jak chcemy działać jako Projekt Karma i jak to pogodzić z wymaganiami rynku. I MAMY TO!!! Nie odpuszczamy z jakością naszych dań i indywidualnym traktowaniem każdego z Was. Nasze menu nadal będzie elastyczne i zróżnicowane. I niezmiennie zabiegać będziemy o to, aby smak i jakość stały się stylem Waszego życia.

Żeby zadośćuczynić stratom moralnym spowodowanym chwilowym brakiem Projekt Karma przygotowaliśmy dla Was niezwykle atrakcyjną przedsprzedaż diet w Projekt Karma.

Jak działa przedsprzedaż?

Realizację dostaw rozpoczynamy od 15 października, ale z przedsprzedaży możecie skorzystać już dzisiaj.

W ramach oferowanej przedsprzedaży diet Projekt Karma proponujemy 20 dni diety w cenie 15, czyli 5 dni diety gratis!!! Warunkiem skorzystania z promocji jest zamówienie diety na 15 dni do końca września oraz zaznaczenie tej opcji na stronie produktu.

Nie chcemy dopuścić do sytuacji, w której ilość odbija się na jakości i dlatego pula diet dostępnych w przedsprzedaży jest ograniczona!!!

Wszystko wyjaśnione, nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko zaprosić Was do zapoznania się z ofertą Projekt Karma.

1 komentarz do “Rusza przedsprzedaż w Projekt Karma!!!”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *