Projekt Karma: Smak – Jakość – Styl Życia

Smak

Jedzenie to przyjemność. Aż i tylko tyle. Nie katuj się nim, ale również nie wynagradzaj. Świadome podejście do tego, co jesz nie jest równoznaczne z wiecznym siebie umęczaniem. Korzystając z cateringu od Projekt Karma zdasz sobie sprawę, że zdrowe  jedzenie może być smaczne, a dieta to przyjemność. Jedzenie musi mieć kalorie, a ty musisz ich sobie dostarczać. Codzienne menu oparte o sezonowe, nieprzetworzone produkty pozwoli ci docenić jego smak i jakość.

Jakość

Nie odżywiamy tylko karmimy. Jest w tym uważność i indywidualne traktowanie każdego Klienta. Bardzo nam zależy na utrzymaniu takiego właśnie podejścia. Menu do naszych diet układamy w sposób bardzo staranny. Każde z dań Projektu Karma jest dążeniem do uchwycenia właściwej proporcji: zdrowe jedzenie ma być smaczne i musi ładnie wyglądać.

Nasi dostawcy to lokalne niewielkie firmy – dzięki temu, gotujemy z produktów nieprzetworzonych oraz świeżych.

Styl życia

Ile razy byłeś na diecie?

Ile razy narzucałeś sobie katorżniczo-głodowo-treningowy rygor?

Czy byłeś/jesteś zadowolony z efektu? Jeżeli przedstawione wyżej obostrzenia powodowały  przede wszystkim frustrację – warto rozważyć alternatywę.

projekt karma, zdrowe jedzenie, smak jakość, styl życia

Zdrowe jedzenie

Jesteśmy przekonani, że to co jemy jest jednym z czynników stanowiących o jakości naszego życia. Zależy nam na tym, aby jak najszerzej propagować ideę świadomego podejścia do codziennej diety.

Zależy nam na tym żeby doskonały smak i wysoka jakość były elementem Waszego stylu życia.

Przekonaj się jak działamy – wypróbuj menu testowe.

Wszystkie aktualne informacje znajdziecie na stronie www.projektkarma.pl.

Zapraszamy również do obserwowania naszego profilu na Facebook oraz Instagramie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *